fitness king kong

Přihláška

 

Přihláška

Podávání přihlášky v řádném termínu

  • 1) Přečtěte si kompletní informace na této stránce včetně informací ohledně případného zrušení přihlášky (poslední odstavec).
  • 2) Vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku: Přihlásit se na kurz
  • 3) Po odeslání Vám přijde potvrzující e-mail. Následně Vás budeme během několika dní kontaktovat ohledně informací ke studiu a platby školného.

Pozdější podání přihlášky

V případě, že do uvedeného termínu pro aktuální kurz nestihnete přihlášku odeslat, nevadí. Jsou-li na kurzu ještě volná místa, můžete nás kontaktovat a řešení jistě najdeme.

Storno přihlášky

Chcete-li Vaši přihlášku zrušit, lze tak učinit formou e-mailu či telefonicky (kontakty zde). Při odhlášení do 30 dnů před zahájením daného kurzu neplatíte žádný storno poplatek, při odhlášení mezi 29. – 15. dnem účtujeme storno poplatek ve výši 35 % ceny školného, při odhlášení 14 dní a méně před zahájením školení je storno poplatek ve výši 70 % ceny školného. Při odhlášení po začátku kurzů je storno poplatek ve výši 100 % školného

CENA  VÍKENDOVÉHO KURZU SE STÁTNÍ ZKOUŠKOU 16 890,-Kč

CENA INDIVIDUÁLNÍHO KURZU SE STÁTNÍ ZKOUŠKOU 20.000,-Kč

 
možnost úhrady úřadem práce
 

číslo účtu 

firemní 43-9567200207/0100 (po zaplacení odeslaná zpět faktura o zaplacení)

Možnost platby pro zaměstnance ministerstva obrany z fondů , které mají na účel kurzů nebo vzdělávání

Možnost platby Dárkovým poukazem

Účast na našem kurzu můžete dát svým blízkým i jako dárek. Podrobnosti o dárkových poukazech najdete na v sekci dárkové poukazy nebo si můžete dárkový poukaz objednat.

NOVINKA!!

Možnost nových forem kurzů:

Víkendové kurzy – cena 16 890,-

Individuální kurzy – cena 20 000,-

 

Přihláška

5 + 14 =

Work

kontakt

fitness king kong

Trenérská škola

NOVINKA!!

Možnost nových forem kurzů:

  • Víkendové kurzy – cena 10980,-
  • Individuální kurzy – cena 14000,-
Trenérská škola – Vajner

Rekvalifikační akreditovaný trenérský kurz Instruktor fitness nebo osobní trenér fitness můžete u nás absolvovat formou víkendového studia. Trenérská škola akreditovaná ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Víkendová forma studia probíhá vždy v pěti na sebe navazujících prodloužených víkendech. Začátek v pátek odpoledne + sobota a neděle celý den, po kterých následuje zpravidla 10-14 dní studijní volno, aby každý absolvent měl čas pro přípravu na závěrečné zkoušky.

Hodinový rozsah výuky

pátek –   od 14:00 do 18:00 
sobota – od 10:00 do 19:00
neděle – od 10:00 do 18:00
Obsahová náplň vzdělávacího programu

Druhý víkend

V pátek začínáme přednáškou z oblasti antidopingu.

Následující dva dny jsou věnované teorii a didaktice sportovního tréninku, metodice a specifikům sportovního tréninku,

psychologii, komunikaci, pedagogice 

Čtvrtý víkend

Pátek je věnován Finančnímu poradenství – základům podnikatelské legislativy
Sobota a neděle diagnostice pohybového systému, kde studenti sami na sobě provádějí kineziologické rozbory, testování zkrácených a oslabených svalů věnují se důležitosti strečinkových cviků, trénování dětí,mládeže a seniorů.A právní problematice.

Testy

– Písemný test. Skládá se z hlavních částí dle výukových víkendů.

– Každá část obsahuje 5 otázek, odpovědi jsou výběrové, každá otázka má 3 možnosti odpovědí, kde vždy pouze jedna je správná
– Ústní zkouška z anatomie. Student si vylosuje na lístku otázku (jednotlivé svaly či svalové skupiny). Probere anatomii a funkce svalů
– Seminární práce. Student zpracovanou seminární práci na zvolené téma  před zkouškami  odešle ke zhodnocení. Pokud je schválena, donese ji vytištěnou k ústní zkoušce – praxe. Zkoušející může klást doplňující dotazy.
– Ústní zkouška – praxe. V prostorách fitness centra zodpovídá student vylosovanou otázku (procvičení svalových skupin u konkrétních jedinců aj.)

Vedoucí lektoři

Garant kurzu:
Lucie Vajnerová,Fitness instruktor,výživový poradce a garant zdravého životního stylu.20 let praxe,majitel fitnesscenter od roku 2004
lektorský sbor
Statutární zástupce:
Luboš Černý bývalý český kulturista,trenér/cvičitel svaz kulturistů a silových trojbojařů,certifikovaný of psychice culture cardiofitness,trenér fitness sportů II

Náš lektorský tým se rozrůstá

Náš lektorský sbor se rozrůstá o další odborníky, kteří se rádi podělí o své zkušenosti a tím z daleka nekončíme. Do zahájení prvního kurzu zbývá necelé tři měsíce a celý tým usilovně pracuje na tom, aby naše škola byla jedna z těch nejlepších a uchazeči si odnesli co nejvíce vědomostí, které budou moci uplatnit v budoucí praxi.

Do našeho lektorského sboru srdečně vítám pana Libora Žáka s bohatými zkušenostmi, který si vezme na starost témata trénování dětí, mládeže a seniorů. Celý jeho život zasvětil sportu, od mala se věnoval fotbalu, hrál v čechách , v Německu a v Rakousku.

Po skončení kariery se naplno věnoval trénování dětí, mládeže i dospělích jak v Čechách tak v Rakousku. Je držitelem fotbalové UEFA A a licence na FTVS, absolvoval stáž v Anglii a v roce 2012 začal pracovat jako skaut pro AC Sparta Praha, pro kategorii U13-U15 až do roku 2015.

-pořadatel soutěží Mistrovství jižních a západních Čech v kulturistice mužů a žen.

– pořadatel a moderátor exhibicí v kulturistice , mužů, žen a párů.

– provozovatel fitnesscentra

Michal Bazgier:

přednášející /Teorie

– diagnostika pohybového systému, metodika a didaktika sportovního tréninku
Praxe

– specializace diagnostika pohybového systému ,

– metodika sportovního tréninku

– svalová nerovnováha a dysbalance (Balanční pomůcky,Trx)

– Funkční trénink,

– CORE systém

Michal Bazgier se Vám může představit těmito úspěchy:

– Mistr Evropy full contact lowkick -91 Kg
– Mistr České republiky full contact lowkick -81 Kg
– 2. místo no-gi a 3. místo gi na mezinárodním turnaji v brazilském jiu-jitsu, kde zápasil například Eldar Rafigaev.
– několikanásobný vicemistr České republiky, jak v přerážení desek, technikách a pákách, tak i ve full contact lowkick.
– Nejlepší fighter České fightingové ligy (ČFL) do 94 Kg za rok 2016 v kategorii full contact lowkick.
– Trénoval pod trenéry jako je například Petr „Khru“ Macháček nebo Petr „Monster“ Kníže.
– Trénoval v jednom z nejlepších gymů na světe na Muay Thai – Tiger Muay Thai v Thajsku. Dále trénoval v dalších skvělých gymech v Thajsku (Jackie Muay Thai, Bull Muay thai)
– Absolvoval kemp pod světovým trenérem z jednoho z nejlepších gymů na světě (American Top team), po boku české a světové špičky.
– Vede tým MMA BAZGIER pod hlavičkou Fudochi Kan. Má pod sebou například několikanásobného mistra a několikanásobného vicemistra České republiky ve fightingu a lowkicku. A mnoho dalších úspěchů.

Student Lékařské fakulty v Plzni (zkoušky z Anatomie, Chemie, Biologie, Biofyziky, Latiny, Angličtiny a Histologie)
Držitel certifikátu se získáním kvalifikace „zdravotnický pracovník“ včetně kurzu anglického jazyka (v rozsahu 360 hodin).

Dále do našeho týmu vstupuje studentka Lékařské fakulty v Plzni 3 ročník a má za sebou úspěšně složenou zkoušku z fyziologie a to na výbornou.

 Slečna Kristýna Tichotová:

Přednášející /teorie – Fyziologie

– Držitelka certifikátu se získáním kvalifikace „zdravotnický pracovník“ včetně kurzu anglického jazyka (v rozsahu 360 hodin).

Poohlédnuli se 20 let zpět, když jsem otevírala své první fitness centrum v Praze a začala jsem se živit tzv.,,na vlastní pěst,, tak z čeho jsem měla největší obavy, byla administrativa a veškerá legislativa podnikání, které mimochodem díky našim zákonodárcům pořád přibývá.
Proto jsem obohatila náš kurz o dalšího odborníka:

Do základů podnikání pro OSVČ vás uvede finanční poradce:
paní Ing.Eva Krotká z renomované účetní kanceláře SUPER SRO a bude se snažit ve třech vyučovacích hodinách osvětlit veškeré základy, které by jste měli znát a které budete potřebovat.

Dále do našeho lektorského sboru vstupuje má dlouholetá přítelkyně ,  které si velmi vážím a jsem moc ráda,  že  naše škola bude mít takového  odborníka s letitými zkušenostmi.

Darina Gajovská:

–  se bude podílet na praktické části

– Zároveň obsadí místo statutárního zástupce a hlavního školitele u závěrečných zkoušek,   našeho dalšího kurzu , který bude zahájen začátkem roku 2020 TRENÉR KULTURISTIKY

Darja se Vám může predstavit těmito úspěchy:

25 let praxe včetně provozování fitnesscenter

Trenér kulturistiky a fitness II třídy

2 -násobná mistryně republiky bodybuilding

3 – místo na ME bodybuilding

6- místo na MS bodybuilding

Vítěz ,,Austria CUP,,

Hlavní rozhodčí Mistrovství České republiky v kulturistice, fitness a bodyfitness žen

Kritéria pro výběr účastníků

– účast v kurzu je omezena věkem, nutné dosažení 18 let.
– kurz doporučujeme osobám se středoškolským vzděláním nebo osobám, kteří se fitness sportu již nějakou dobu věnují a rádi by se v tomto oboru dále realizovali.

– Vzdělávací program Instruktor fitness/Osobní trenér fitness obsahuje celkem 150 výukových hodin.

– Obecné rozdělení studijních témat je dáno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a je následující:

– anatomie, fyziologie, diagnostika pohybového systému 36 hod

– traumatologie, psychologie, pedagogika 20 hod 
– výživa, správná hygiena, didaktika tréninku 14 hod 
– metodika sportovního tréninku 15 hod

– specifika sportovního tréninku 15 hod

– praktické cvičení ve fitness centru 50 hod

První víkend

Studenti se seznámí s obsahem a náplní práce fitness instruktora/Osobního trenéra fitness a vysvětlí si základní rozdíl v tréninku začátečníků a vyspělejších cvičenců. Během prvního víkendu si vyberou téma k seminární práci, aby během studia měli dostatek času se na konkrétní téma připravit .

V další části tohoto víkendu studenti proniknou do tajemství anatomie, fyziologie,traumatologie – první pomoci a fungování lidského těla

Třetí víkend

Pátek je věnován  praxi ve fitness a to konkrétně přípravě tréninkových plánů, organizaci sportovního tréninku a tréninkovým metodám ve fitness.

V sobotu a v neděli se studenti seznamují se základy výživy, pitného režimu a suplementace , správného čtení etiket na suplementech a hygienickým zásadám ve fitnesscentru.

Pátý víkend

Pátek,sobota a neděle následuje praktická výuka ve fitness. Začínáme tématem finální přípravy závodníka ve fitness a v kulturistice. Sobota a neděle pak praktické výuce ve fitness.

Zde se probírá správná technika jednotlivých cviků ,metodika sportovního tréninku v praxi,funkčnímu  tréninku,  Core systému a jejich vhodnost pro konkrétní skupiny cvičenců. Studenti si mohou vše v praxi vyzkoušet pro lepší pochopení probíraných cvičení.

Následuje 12 dní studijní volno

Poslední víkend sobota

Závěrečné zkoušky

Hodnocení úspěšnosti závěrečné zkoušky

Úspěšně je hodnocen test se správnými 3 odpověďmi z každé části.
– Ústní zkouška z anatomie se hodnotí stupněm 1 až 3, známka 4 znamená, že student neuspěl a k dalším částem závěrečné zkoušky nepokračuje.
– Seminární práce – obhajoba seminární práce při ústní zkoušce.
– Ústní zkouška/praxe – správná  volba cviků a jejich vysvětlení provedení, zodpovězení doplňujících otázek.

Pozn.: v opravném termínu píše student jen testy z částí, v nichž neuspěl.

Doplňující informace
Pořadí víkendů může být změněno podle časových možností přednášejících.

V praktických částech kurzů je vyžadována 100% docházka.

Lektoři

PhDr. Martin Kursch, Ph.D., 20 let praxe v oboru pedagogika, psychologie, andragogika, PedF UK
Mgr.Martina Kloudová
Michal Bazgier
Krystýna Tichotová
Mgr. ,Ing.Michaela Janoutová 
Mgr.Vít Chaloupka bývalý český kulturista a státní trenér,dietolog a propagátor dělené stravy,autor knih,nyní garantem zdravého životního stylu pro kulturu těla a duše působící na ministerstvu vnitra
Tereza Řezáčová absolventka UK lékařská fakulta
Ing.Eva Krotká
Darina Gajovská trenérka kulturistiky a fitness II třídy (bývalá česká kulturistka a hlavní rozhodčí Mistrovství České republiky v kulturistice,fitness a a bodyfitness žen) 
Petr Chalupa bývalý český kulturista
Láďa Koubek a další

Praxe : Fitness Kingkong VIP 
Bahenní 1396,Strakonice – Jezárky
Teorie:
Café Jezárky, která přímo sousedí u fitness centra
Možnost ubytování:
Hotel resort Lovecká Bašta 
Švandy dudáka 1312,Strakonice – Jezárky 386 01

Trenérská licence

Studenti, kteří úspěšně složí zkoušky, získají osvědčení o rekvalifikaci Instruktor fitness nebo osobní trenér fitness, která jsou podkladem pro získání živnostenského listu „Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb“. Absolventi tak mohou pracovat jako trenéři ve fitness, vydané osvědčení jim ale umožní fitness centrum i provozovat (samotné provozování fitness centra je sice živností volnou, bez rekvalifikačního kurzu ale v praxi není možné jakkoliv v rámci fitness centra pracovat s lidmi). Pokud by chtěl člověk své fitness centrum pouze provozovat a na veškerou trenérskou práci mít personál, není to nutné. Pokud však chcete také s lidmi pracovat, trénovat je, radit jim, je nutné licenci fitness instruktora vlastnit. Absolvování našeho kurzu není snadné, vyžadujeme od studentů získání velkého obsahu znalostí z oboru anatomie, fyziologie, metodiky a didaktiky sportovního tréninku a z dalších tematických okruhů, kteří jsou vyučovány lektorským sborem , který zahrnuje odborníky z řad vysokoškolských pedagogů, dlouholetých praktiků, osobních trenérů, instruktorů, reprezentantů a další.

Studentům tak nabízíme početný a zároveň i různorodý lektorský sbor, kvalitní zázemí ve fitness Kingkong VIP na praktickou část výuky tak i na teoretickou část v resortu Lovecké Bašty ve Strakonicích.

Přihláška

5 + 10 =

Work

kontakt